Laborator analize      Despre noi       Servicii medicale       Contact      

Ginecologie       Ecografii       Urologie       Neurologie       Oftalmologie       Endocrinologie       Dermatologie       Alergologie       Cardiologie       Ortopedie       Chirurgie      

Servicii medicale

  • Ginecologie
    • Consultatii
    • Ecografie endovaginala
    • Intrerupere sarcina
    • Fixare sterilet
    • Ecografie 3D/4d intre 22-30 saptamani
    • Examen Babes Papanicolau
    • Examen microbiologic al secretiilor vaginale (examen bacteriologic, micologic, identificarea micoplasmelor si ureaplasmelor urogenitale, Ac/Ag Chlamydia trachomatis)
    • Recoltari si recomadari pentru testele de fertilitate la femei (examen microbiologice si hormonale)
    • Recoltari si recomandari pentru teste de fertilitate masculine (examene hormonale, spermograma cu spermocitograma, spermocultura, examene microbiologice, identificarea micoplasmelor si ureaplasmelor urogenitale, Ac/Ag Chlamydia trachomatis)
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Truta J. Mircea Medic primar obstetrica - ginecologie Luni-Miercuri-Vineri de la ora 15:30
Dr. Szasz Felix (Tg. Mures) Medic primar obstetrica - ginecologie Marti 1/la 2 saptamani de la ora 14:00
Dr. Muntean Mihai (Tg. Mures) Medic primar obstetrica - ginecologie Marti 1/la 1una de la ora 14:00
Dr. Roman Casian Medic primar obstetrica - ginecologie Luni-Vineri de la ora 11:00
  • Ecografii
    • Eco Doppler arterial si venos (membre)
    • Ecografie abdominal
    • Ecografie glanda tiroida
    • Ecografie articulara
    • Ecografie parti moi
    • Ecografie mamara
    • Ecografie sold copii intre 6 saptamani-4 luni
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Oprea Laura Medic primar radiologie si imagistica medicala Vineri de la ora 09:00
Dr. Duman Elena Medic primar medicina de familie, competenta ecografica Luni, Miercuri de la ora 08:30
  • Urologie
    • Consultatie
    • Ecografie
    • Recoltari si recomandari pentru teste microbiologice, hormonale si de fertilitate (spermograma si spermocultura)
    • Ecografie sold copii intre 6 saptamini-4 luni
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Puscas Cornel (Sighisoara) Medic primar urologie Luni de la ora 15:00
  • Neurologie
    • Consultatie
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Somesan Livia Medic primar neurologie Marti de la ora 14:30
Dr. Godo Enikö Medic specialist neurologie -
  • Oftalmologie
    • Consultatie
    • Prescriptie de ochelari computerizata
    • Tensiune oculara
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Popescu Ovidiu (Tg. Mures) Medic primar oftalmologie Marti de la ora 14:30
  • Endocrinologie
    • Consultatie
    • Ecografie tiroidiana
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Hilma Ana (Sibiu) Medic specialist endocrinologie Luni, ora 13.00
  • Dermatologie
    • Consultatie
    • Dermatoscopie
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Turcu Teodora Medic primar Luni-Miercuri, ora 15:00
  • Alergologie
    • Consultatie
    • Teste cutanate pentru depistare agent etiologic
    • Spirometrie
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Bara Noemi (Tg. Mures) Medic specialist alergologie Marti de la ora 14:30
  • Cardiologie
    • Consultatie
    • EKG
    • Ecografie cord
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Calin Antoanela Medic primar cardiolog Miercuri de la ora 08:00
  • Ortopedie
    • Consultatie
    • Infiltrari
    • Gipsare
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Bunda Radu Medic specialist ortopedie Marti de la ora 13:30
  • Chirurgie
    • Consultatie
Nume medici Specialitatea Program de lucru
Dr. Popa Dragos (Tg. Mures) Medic specialist chirugie generala Joi de la ora 16:00